Nemokamai sužinokite savo projekto sąmatą

Priklausomai nuo rangovo, griovimo darbų kainos gali skirtis kelis kartus

Griovimo paslaugų tiekėją rinkitės atsakingai

skirtukas

Jei jau pradėjote domėtis griovimo darbų rinka ir ieškoti tinkamiausios griovimo komandos savo projektui, turėjote pastebėti, kad siūlomos griovimo kainos gali skirtis nuo keliasdešimt iki kelių šimtų procentų – tai yra net kelis kartus. Kodėl taip nutinka?

Griovimo kainų skirtumus dažnai nusako šie kriterijai – griaunamo namo geografinė lokacija, griovėjo užimtumas ir naudojama technika. Jei kviesite griovėjus iš kitos Lietuvos pusės arba griovėjas šiuo metu labai užimtas, natūralu, kad gausite žymiai didesnę griovimo darbų kainą.

Turime nemažą komandą, kuri gali dirbti visoje Lietuvoje, todėl neturėsite mokėti už visos brigados kelių šimtų kilometrų kelionę per Lietuvą. Didelė komanda taip pat leidžia atitinkamai planuotis darbus pagal grafiką, todėl net ir sezono metu galime būti prieinami ir siūlyti teisingas kainas. Taip pat, turėdami griovimo darbų patirties ir naudodami visą reikiamą techniką, dirbame greitai ir našiai, todėl nepermokėsite už stovinčius ar nenaudingai dirbančius darbuotojus.

Kokios realios griovimo darbų kainos galima tikėtis?

Kai gauname užklausas iš potencialių klientų, griovimo darbų kainos klausimas būna pats populiariausias. Ir tai natūralu, nes kiekvienas siekiame sutaupyti ir nepermokėti už kokybišką paslaugą. Tačiau tokiu atveju mūsų atsakymas visada toks pats – tai priklauso nuo daugelio kriterijų. Pagrindiniai jų – namo dydis, namo statybos būdas ir geografinė vieta.

Griovimo kainos mažiems namams prasideda nuo 1000 eurų ir gali baigtis dešimtimis tūkstančių. Įprastai vidutinio namo griovimo kaina svyruoja tarp 4000 – 6000 eurų. Beabejo, tai labai preliminarūs skaičiai, tikslią kainą galėtume pasakyti pamatę jūsų namo nuotraukas. Dažnai ši kaina gali būti ir žymiai mažesnė. Labai rekomenduojame užpildyti mūsų formą ir sužinoti tikslią namo griovimo sąmatą – juk tai nieko nekainuoja, užtruksite tik kelias minutes, o potencialiai būsite sutaupę kelis tūkstančius eurų.

Nemokama griovimo sąmata jums

Sužinokite tikslią projekto kainą

  • Sąmata visiškai nemokamai

  • Skaidriai žinokite griovimų kainą ir terminus

  • Užtruksite tik 2 min

Mechanizuoti griovimo darbai Prelimari kaina (€/m2)
Perdangos demontavimas 35
Sienų demontavimas 32
Pamatų demontavimas 32
Stogo (medinio) demontavimas 10
Gyvenamųjų pastatų griovimo darbai Nuo 25
Mažesnių pastatų (trobelių) griovimo darbai Nuo 20
Tvoros pamatų šalinimas 30
Rankiniai griovimo darbai Prelimari kaina (€/m2)
Mūrinių sienų griovimas 5 – 8
Pertvarų griovimas 5
Grindų griovimas 4 – 7
Tinko daužymas 3
Santechnikos atjungimas Sutartinė kaina
Elektros atjungimas Sutartinė kaina
Stiklinių konstrukcijų demontavimas 8 – 11
Durų, langų demontavimas 5 – 10
Lubų demontavimas 2 – 3

Tai tik preliminarios griovimo darbų kainos, leidžiančios susidaryti vaizdą. Tiksli kaina priklauso nuo daugelio faktorių, paminėtų aukščiau. Labai rekomenduojame užpildyti formą ir gauti nemokamą sąmatą – tai paprasčiausiu būdu leis žinoti tikslią jūsų griovimo projekto kainą.