statybinių šiukšlių išvėžimas

Statybinių šiukšlių išvežimas

Utilizavimui specialiais konteineriais

skirtukas

Teikiame ne tik griovimo, bet ir atliekų išvežimo paslaugas, atsakingia žiūrime į savo darbą ir stengiames užtikrinti sklandų bei malonų aptranavimą. Atskirai šiukšlių išvežimo paslaugas teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone. Į kainą įskaičiuotas pakrovimas, iškrovimas bei utiliazvimas, kaina priklauso nuo transproto priemonės dydžio, statybinių ir buitinių atliekų tipo, pastato aukšto bei darbuotojų skaičiaus.

Išvežame, utilizuojame šias atliekas:

  • Buitinės technikos utilizavimas. Įprastai tai yra tokios buitinės technikos, kaip: viryklės, skalbimo mašinos, šaldytuvai, indaplovės ir kt., išvežimas.

  • Senų baldų utilizavimas. Jeigu turite kokių nors sulūžusių ir nebereikalingų baldų, pavyzdžiui, lovų, kėdžių, stalų, spintų ar panašių objektų, greičiausiai jus domins būtent ši paslaugos rūšis;

  • Statybinio laužo utilizavimas. Lietuvoje vyrauja itin griežtos taisyklės, kaip turi būti tvarkomos statybinės atliekos. Būtent dėl šios priežasties jums gali prireikti užsisakyti utilizavimo paslaugą – taip neturėsite rūpintis dėl to, į kurią vietą ir kaip nuvežti susikaupusį statybinį laužą;

  • Nereikalingų daiktų utilizavimas. Iš esmės, tai bet kokių aukščiau neįvardintų atliekų išvežimas ir transportavimas į tam specialias aikšteles.

griovimo darbų garantija

Mus rekomenduotų 94% klientų

Dėkoju Nugriauta komandai, sąmata išliko tokia pati ir darbus spėjo pagal terminus. Viskas kaip tarėmės.
Arvydas, Vilniaus raj.
Reikėjo šiek tiek palaukti kol atsilaisvins, bet pasiūlė gerą kainą, tas patiko. Rekomenduoju.
Kristupas, Utenos raj.
Paskaičiavo geriausią kainą ir jos laikėsi. Padarė greitai ir be kažkokių trikdžių, darbų vadovas buvo konkretus ir aiškus. Super.
Sigitas, Alytaus raj.

Greitai atvažiavo ir nugriovė sodybą. Malonūs žmonės, suprantantys amatą. Jei reikės kreipsiuosi dar.

Andrej, Trakų raj.
Paslaugus darbų vadovas, paaiškino kaip geriausiai spręsti situaciją. Ačiū, jei reikės kreipsiuosi dar.
Alina, Vilniaus raj.
Turi eilę darbams, todėl reikėjo laukti. Jei namo nereikėjo nugriauti vakar, rekomenduoju šitą įmonę.
Viktoras, Kauno raj.

Atsakingai ir kruopščiai atliko namuko griovimą. Viską sulygino, neliko nieko tik lygus laukas. Gerai dirbanti komanda, rekomenduoju.

Liutauras, Šiaulių raj.

10+

metų statybose

250+

įvykdytų projektų

1200+

nugriauta tonų